8 ماوس بلوتوثی سرفیس پرو ( موس وایرلسی مخصوص سرفیس )

کاربران سرفیس هر روز در حال افزایش هستند و به طبع راحتی کار با ان هم مورد توجه قرار می گیرد و لزوم ساخت لوازم جانبی سرفیس یک امر مهم در این ضمینه است . ماوس سرفیس یکی از این لوازم جانبی سرفیس است و ما در این مقاله قصد داریم تا 8 ماوس بلوتوثی سرفیس را معرفی و به برسی انها بپردازیم .

ماوس هایی که معرفی می کنیم موس مخصوص سرفیس هستند اما به این معنی نیست که فقط بر روی این نوع دستگاه کار میکنه بلکه این 8 ماوس بلوتوثی بر روی هر لپ تاپ و کامپیوتر و … کار می کنند و دلیل ما برای مخصوص نشان دادن سرفیس تست کردن و تمرکز بر روی ماوس هایی است که بهتری کارایی را روی سرفیس دارند و بهترین عملکرد و کارایی را دارند .

استفاده از تبلت سرفیس پرو 4 که قابل حمل و به شیوه لپ تاپ است مزایای زیادی دارد و میشه گفت قدرت یک رایانه رومیزی را دارد . به دلیل محبوبت سرفیس مایکروسافت لوازم جانبی زیادی برای ان وجود دارد که بتوان پتانسیل این تبلت سرفیس را به حداکثر رساند .

اگر به دنبال افزودن یک گجت سرفیس یا لوازم جانبی مناسب به سرفیس خود می گردید ماوس بلوتوثی سرفیس گزینه مناسبی است . خوشبختانه چندین ماوس با سرفیس هماهنگ هستند و به خوبی با ان کار می کنند که در ادامه تک تک به معرفی این موس های مخصوص سرفیس می پردازیم

در این مقاله از نوژینو ما موس های بلوتوثی را که بهترین عملکرد را داشته و دارای ویژگی های مناسب سرفیس بوده اند را انتخاب کرده ایم . موس هایی که در همه جا و روی هر سطحی به خوبی کار کنند و دکمه های اضافی داشته باشند در لیست ما هستند .

 

8 ماوس بلوتوثی برای سرفیس پرو 4

در ادامه به ترتیب از بهترین ماوس وایرلسی سرفیس شروع می کنیم و لیست 8 تایی را خواهیم ساخت . این ماوس های بی سیم از میان 100 ها ماوس انتخاب شده اند و بعد از برسی ها فراوان موفق به ایجاد این لیست ماوس وایرلسی سرفیس شده ایم

 

ماوس بی سیم Logitech MX Master 2S

 

ماوس بی سیم Logitech MX Master 2S - موس مخصوص سرفیس

 

ماوس بی سیم Logitech MX Master 2S بیش از 4000 سنسور DPI دارد که بدون هیچ نقصی بر روی هر سطحی از جمله شیشه و سطوح شفاف کار می کند . Logitech MX Master 2S دارای یک باتری قابل شارژ است که حداکثر 70 روز بدون وقفه کار می کند جالبه بدانید شارژ باتری این ماوس بی سیم وایرلسی تنها 3 دقیقه طول می کشد و دوباره 70 روز متوالی میتوانید از ان بهره ببرید .

این موس بی سیم لاجیتک به طور همزمان می تواند با 3 دستگاه مختلف مچ شود و روی سه دستگاه هم زمان کار کند و بین انها سویچ کنید .

ماوس وایرلسی Logitech MX Master 2S سایز کوچک است و به راحتی در دست جا میشه و به لطف شکل و طراحی ، خستگی مچ دست را کاهش می دهد . دانگل این ماوس بی سیم بسیار کوچیکه و وقتی به دستگاهتون وصل می کنید تقریبا دانگل محو می شود و این خود مزیت است چون باعث میشه به اطراف و میزکار و … گیر نکند .

 

ماوس arc سرفیس

 

ماوس بلوتوثی سرفیس مخصوص سرفیس موس arc - سایت نوژینو

 

ماوس ارک سرفیس یک ماوس مخصوص سرفیس است که به عنوان لوازم جانبی سرفیس شرکت مایکروسافت همراه سرفیس پرو 4 ان را معرفی کرد . ماوس arc سرفیس بسیار نازک و باریک است و دو حالات تخت و خمیده دارد که هنگام کار با ان میتوانید ان را خم کتیذ حتی میتواند به صورت صاف از ان استفاده کتید اما خمیدگی ماوس arc برای حمایت از دست و مچ دست است که باعث کاهش درد در این قسمت ها در ساعات طولانی کار می شود .

مطلب پیشنهادی مدیر  تست و مقایسه طول عمر باتری سرفیس در مدلهای سی پی یو ( i7 , i5 , M3 )

ماوس ارک سرفیس وقتی مسطح و صاف است شبیه تلفن همراه است و به راحتی در کیف سرفیس یا کیف لپ تاپ جا میشه و به راحتی قابل حمل است . در حالی که به نظر می رسد فقط یک دکمه برای کلیک کردن دارد چون هر دو کلیک راست و چپ به هم چسبیده اند اما در واقع دو دکمه مانند هر موس معمولی دیگری دارد که این نوع طراحی در ماوس arc سرفیس برای گرد هم آوردن اصل ظرافت و حرفه ای بودن در ان واحد است .

ماوس خمیده سرفیس تا 10 متر برد دارد و بی سیم است . جالبی و ویژگی منحصر به فرد این ماوس خمیده arc اینه که نیاز به دانگل نداره که به سرفیس وصل کنید بلکه مستقیم با بلوتوث دستگاه مچ می شود

این ماوس مایکروسافت که یک موس وایرلسی مخصوص سرفیس است در چهار رنگ عرضه شده است و به دلخواه میتوانید با سایر لوازم جانبی ست کنید .

 

ماوس وایرلسی Jelly Comb 2.4G Slim

 

موس وایرلسی مخصوص سرفیس Jelly Comb 2

 

ماوس بی سیم Jelly Comb 2.4 جایگزین ارزان تری برای دیگر ماوس بلوتوثی سرفیس لیست ما است . اما ارزانتر بودن ان بدین معنی نیست که انتظارات شما را برآورده نمی کند . اولین ویژگی ماوس وایرلسی Jelly Comb 2.4 طیف گسترده رنگی است که به شما اجازه میده از بین 19 رنگ ارایه شده برای این ماوس یکی را به دلخواه انتخاب کنید .

پلاستیک ژله مانند ان در اطراف ماوس که بسیار باریک است باعث کاهش تنش در مچ دست و دست شما می شود .

به لطف وضوح حرکت DPI بهینه شده ، تقریباً در هر سطحی ( شفاف , شیشه , رنگی و … ) به طور موثر کار می کند

از بی صدا ترین ماوس بلوتوثی سرفیس است و هر بار که کلیک می کند اصلا ان را احساس نخواهید کرد .

برای کار با این ماوس بی سیم سرفیس فقط به یک باتری AA نیاز دارید و به لطف دانگل گیرنده نانو و جمع و جور آن ، نگران آسیب رساندن به گیرنده و بی فایده شدن ماوس نخواهید بود.

این ماوی بلوتوثی دارای 15 متر عملکرد کار است و روی ان 3 دکمه وجود دارد

ویژگی منحصر به فرد ان خاموشی خودکار ماوس بعد از 8 دقیقه است که اگر بیشتر از 8 دقیقه با ان کار نکنید به طور خودکار خاموش خواهد شد .

 

ماوس وایرلسی Microsoft Precision

 

ماوس وایرلسی Microsoft Precision

 

ماوس Precision یک ماوس خارق العاده از شرکت مایکروسافت که مخصوص سرفیسه . Microsoft Precision مخصوص افرادیه که همزمان از چند دستگاه استفاده میکنند . این ماوس بلوتوثی مایکروسافت به شما امکان کار با 3 دستگاه مختلف را میدهد و قابلیت کارکرد بین سه دستگاه مختلف از جمله تبلت لپ تاپ و رایانه های شخصی را به طور همزمان دارد

این ماوس مایکروسافت سرفیس دارای 3 دکمه قابل برنامه ریزی است که بتوانید با انها کارهای دیگری را انجام دهید و سریعتر و راحت تربه کارها برسید .

طراحی ارگونومیک آن باعث استراحت دست شما هنگام کار با ان خواهد شد و ساعت ها بی وقفه میتوانید با ان کار کنید

طول عمر باتری ماوس Microsoft Precision حدود 3 ماه است و با حداقل شارژ هم دوام می اورد و کار می کنه .

 

ماوس بلوتوثی TECKNET

 

ماوس بلوتوثی TECKNET برای سرفیس - سایت nozhino

 

از جمله ماوس بلوتوثی سرفیس که در لیست ما است ماوس بلوتوثی TECKNET است که اگر به دنبال ماوسی دون دانگل میگردید این انتخابی مناسب است .

موس tecknet در 5 رنگ ارایه می شود ( قرمز , سیاه , ابی , خاکستری , بنفش )

عمر باتری این ماوس فوق العاده است و 2 سال دوام دارد همچنین روی ماوس نشانگری وجود دارد که در صورت شارژ کم باتری به شما اخطار میدهد .

طراحی این ماوس بی نظیره با دست و مچ شما خوب کار می کند و خستگی اضافی را کاهش می دهد که به ویژه برای روزهای کاری طولانی مفید است .

مطلب پیشنهادی مدیر  مک بوک پرو جدید vs سرفیس بوک ؟؟؟ 🤯

نه تنها به Surface Pro 4 شما متصل می شود ، بلکه از اتصال با هر رایانه مجهز به بلوتوث که از Windows 2000 تا Windows 10 استفاده می کند پشتیبانی می کند. این ماوس حتی در دستگاه های Chromebook نیز کار می کند.

این موس بی سیم جابجایی بین برنامه ها یا حرکت از صفحه ای به صفحه دیگر را بدون هیچ مشکلی و بسیار آسان انجام می دهد . و دو دکمه دارد که میتوانید به دلخواه سفارش سازی کنید .

 

ماوس وایرلسی Habor

 

موس وایرلسی بلوتوثی Habor - سایت نوژینو

 

ماوس بی سیم Habor با بیش از 2400 DPI و پنج سطح تنظیم ، انتخاب فوق العاده ای برای استفاده در سرفیس است. با استفاده از ماوس بلوتوثی Habor ، یک اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی دریافت خواهید کرد که تا 50 فوت فاصله را برای شما امکان پذیر می کند .

ماوس بلوتوثی Habor دارای دانگل بسیار کوچک و نانو است که بدون ایجاد مزاحمت برای همیشه می توانید به سرفیس خود وصل کنید .

ماوس وایرلسی Habor دارای تکنولوژی است که وقتی بیش از 8 دقیقه با ان کار نکنید به صورت اتوماتیک خاموش می شود که همین منجر به افزایش طول عمر باتری خواهد شد .

برای شروع به کار موس وایرلسی habor کافیه ان را تکان دهید یا یک دکمه را فشار دهید تا روشن شود و شروع به کار کند .

البته ویژگی جدا ناپذیر ان هم نباید از یاد برد یعنی طراحی ارگونومیک ان که مثل همه موس بی سیم های معرفی شده این نوع طراحی باعث جلوگیری از ازار و درد دست و مچ دست می شود و در استفاده طولانی مدت از ان خسته نخواهید شد .

موس بلوتوثی Habor دارای نسخه چپ دست نیز می باشد که برای افرادی مناسبه که با دست چپ کار می کندد .

 

موس وایرلسی گیمینگ PICTEK

 

ماوس گیمیمگ مخصوص سرفیس PICTEK gaming mouse - سایت nozhino

 

یک ماوس گیمینگ و حرفه ای از شرکت PICTEK که بسیار حرفه ای و حساس طراحی شده . این ماوس بی سیم یک ماوس گیمینگ است که به لطف ادغام مایکروسافت با حساب Xbox Live شما با سرفیس پرو 4 بسیار عالی کار می کند

اگر از سرفیس خود برای گیمینگ استفاده می کنید موس وایرلسی گیمینگ PICTEK یک انتخاب مناسب است

این موس گیمینک از سرعت و دقت بالایی برخورداره و از حساسیت 2400 DPI در سنسور نوری خود استفاده می کند که نه تنها به شما بیشترین دقت را می دهد ، بلکه باعث می شود در هر سطحی قابل استفاده باشد.

علاوه بر اینها این ماوس بلوتوثی سرفیس تقریبا بی صدا است و صدا کلیک ها را نخواهید شنید . این ماوس هم از دانگل مخصوص خود استفاده می کند و سایز ان نانو می باشد .

ویژگی دیگر ماوس گیمینگ PICTEK خاموش شدن بعد از 8 دقیقه استراحا ماوس است البته جدای از حالت خودکار این ماوس گیمینگ دارای دکمه ای است که میتوان با ان ماوس را خاموش و روشن کرد .

برای کسی که گیمره و لپ تاپ گیمینگ دارد موس با کارایی بالا یکی از بهترین لوازم جانبی می باشد .

طراحی این ماوس برای استفاده طولانی مدت طراحی شده بنابراین شکل ماوس برای استفاده راحت از دست شما در طولانی مدت است . برای استفاده از این ماوس به هیچ نرم افزار یا درایور دیگری نیاز ندارید ، فقط آن را به دستگاه خود وصل کنید و بلافاصله شروع به کار می کند.

 

مطالب مفید :

مقایسه دل کانواس با سرفیس استودیو

ویژگی ها و عملکرد سرفیس بوک چیست

مانیتور مخصوص سرفیس

نحوه وصل کردن 2 سرفیس به همدیگر

آموزش ریستور کردن ویندوز 10

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه